پس از جدایی عاطفی و طلاق

پس از جدایی عاطفی و طلاق

ویژگی ها:
خانه توانگری طوبی
تماس بگیرید 017


نقد و بررسی اجمالی

بعد از ۱۷ سال مطب داری مطمئنم که نه هر ازدواجی خوب است و هر طلاقی هم بد نیست، آنچه بر تو گذشته است را یکبار مرور کن، خرد شکست ات را در بیاور ولی ابدا به نشخوار خاطرات نیافت.

 

 

 

 

 

میخواهی به بهشتت برسی!؟ ابتدا از جهنمت بیرون بیا...

 

 

 

 

طلاق کار ساده ای نیست و بعدش الزاما بهشتی وجود ندارد اما نباید تن داد به هر قیمتی در رابطه افتضاح بمانی؛

 

 

 

 

 

خیلی از اینهایی که درباره طلاق اینقدر با نفرت حرف میزنند و نگاه تحقیرآمیز به طلاق داده ها دارند، حاضر نیستند دخترشان در زندگی هایی مثل طلاق داده ها، ثانیه ای بمانند.
نگاه جامعه به بحث طلاق بسیار سایه ای است، یعنی انکار بعضی حقایق تلخ تنها موجب هیولا شدن آنها و قربانی گرفتن در جامعه میگردد.

 

 

 

 

نظرات دانشجویان:

 

 

 

 

 

 

 

چرا این درس بدرد من میخورد ؟ (Why)

شما را میهمان درسی میکنیم که تکمیل محتوی آن دو ماه طول کشید و حاصل ۱۶ سال تجربه مطب داری و مشاوره دکتر شیری است اگر تجربه تلخ طلاق را تجربه کرده اید و یا طعم یک جدایی عاطفی پس از یک رابطه بلند مدت را چشیده اید و میخواهید از ابتدا شروع کنید این درس برای شماست

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

وقتی جدایی عاطفی را تجربه میکنیم و از بهشتمان بیرون رانده شدیم چه کنیم؟ از استرس ها و اضطراب ها تا "نکن" های ممنوع در راه شفای پس از جدایی مثال هایی از باور های مرکز اشتباه در ازدواج با ترس های پس از طلاق روبرو شوید، کدام ترس های پس از طلاق طبیعیس؟ کدام شیوه های مخرب زندگی عاطفی تان باعث شده تا رابطه قبلی به بن بست برسید کدام بازی های روانی ناخودآگاهانه، زخم طلاق را عمیق تر میکند؟ آیا میتوانید دوباره زندگی عاطفی تشکیل دهید؟ چگونه؟برچسب هاارسال دیدگاه

جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنید

دیدگاه ها
محصولات مرتبط