شفای زنانگی ۳

شفای زنانگی ۳

ویژگی ها:
خانه توانگری طوبی
تماس بگیرید 017


نقد و بررسی اجمالی

شفای زنانگی ۳

ازدواج، مادر شدن و تکیه کردن

(پیشنهاد ما تهیه بسته شفای زنانگی۱ تا ۳ با تخفیف بیشتر می‌باشد)

 

 

تا نیمه‌شب‌ها بیدارم و درس ضبط می‌کنم.
 صبح‌ها هم زود بلند می‌شوم و برمی‌گردم به کار؛
 این بار مشغول شفای زنانگی ۳ هستم.
 سرنوشت، همیشه اردیبهشت‌ها مرا به جاهای عجیبی می‌کشاند (نطفه یک بهمنی احتمالا در اردیبهشت بسته نمی‌شود؟!!)

 

 

 

  •  
  • پشت هر مرد موفق واقعا زنی موفق هست؟
  •  

مادری کردن افراطی یک زن، خود و همسر او را بی‌تعادل خواهد کرد.

 

 

 

سقوط یا صعود، در زندگی هر کسی هست که اتفاقی نیست.

گزارش پیشرفت:

 

دانشجوی قدیمی درس آرکتایپ نوشت:

یادش بخیر اسفند سال ۸۵ که سر کلاس آرکتایپ‌هاتون نشستم. اون موقع ۱۹ سالم بود و چقدر فوق‌العاده بود آن دوره و تاثیرگذار در زندگی من از یک سوپر دیمیتر تبدیل شدم به کسی که آتنا، هرمس، هستیا و سایر آرکتایب‌های درون خود را شناختم و آموختم فعال کردن آنها را.
الان به عنوان کارشناس بازرگانی بخش صادرات و برنامه‌ریز فروش داخلی مشغول به کارم و البته امیدوارانه منتظر نتایج کنکور کارشناسی ارشد و هر بار که در مورد موفقیت‌هام تحسین میشم، خودم رو مدیون درس‌های شما می‌بینم.

 

 

الهام  نوشت:

سال ها بود که دنبال گمشده درونم بودم،بعداز [جلسات] روانکاویم، این دومین باره اینقدر به وضوح درمورد قدرتها و ضعفهام شنیدم.

شفای زنانگی چنان آرومم می کنه که ذوق زده میشم...آرکتایپ غالب من آفرودیت...یعنی خود خود منه

قبلا در روابطی بودم که عشق و امنیت میدادم و فکر میکردم بارفتار خودم درست میشه ولی باعث سرخوردگی،لذت نبردن اززندگیم شد و چیزای که دوست داشتم دست کشیدم وآدمها ازچشمم می افتادن .اما بعدسال ها الان در ازدواجی هستم که درش احترام، حمایت هست ودست وپا گیرنیست به موقع از برق کشیده میشم که باعث شده این مرد مثل پدرم ایزد من بشه و زمانی که آفرودیت و هرا همزمان تقویت میشه انرژیم چندبرابرمیشه . و الان روی خودم کار میکنم که بین آرکتایپ ها تعادل برقرار کنم که بیشتر از زندگیم لذت ببرم. ازشما بخاطر سواد زندگی و حال خوبی که بعداز سالها سرگردانی بهم دادین ممنونم.

 

بتول نوشت:

سلام بنظرم من تمام این آرکتایپها رو زندگی کردم و الان تست که دادم همه آرکتایپها در یه سطح بودن فقط آفرودیتم بالاتر بود. الان تازه متوجه شدم که اگر این آگاهی رو داشتم زودتر از اینها بدون اینکه مجبور بشم همه رو امتحان کنم زندگیم به آرامش میرسید. با درس شفای زنانگی شفا گرفتم و در حال ایجاد تعادل در درون خودم و درون زندگیم هستم.

 

محدثه نوشت:

این عالی‌ترین و جذاب ‌ترین و تاثیرگذارترین سخنانی بود که تابه حال درباره خودم وزنانگی خودم شنیده بودم و باهرکلمه‌اش اشک ریختم!
 

 

چرا این درس بدرد من میخورد ؟ (Why)

در درس‌های شفای زنانگی، چیزهایی گفته می‌شود که به تعادل یک زن کمک کند. این به معنای شناخت کامل زنان نیست، بلکه به آن معناست که انرژی‌های روانی را رصد کردم و به من نشان داد که این انرژی‌ها واقعا وجود دارند و به عنوان چارچوبی از رفتارها، اخلاق‌ها و ادراک‌ها، کار می‌کنند. 

وقتی از یک زن هراتایپ صحبت می‌شود، زنی است که ازدواج و تشکیل خانواده برایش اهمیت دارد.

یا زن دیمیترتایپ، تا زمانی که بچه‌دار نشود، حس می‌کند که بخشی از وجودش کامل نشده است.

یا پرسفون که آرکتایپ امید است، به زن امید می‌دهد روزگار بهتری خواهد آمد.

سه آرکتایپ هرا، دیمیتر و پرسفون در دیدگاه خانم بولن، آرکتایپ‌های آسیب‌پذیر هستند و این به آن معنا نیست که زن از وجود آنها لذت نمی‌برد، بلکه اوج لذت را نیز زنان در همین بخش تجربه خواهند کرد. به میزانی که زنان از وجود این انرژی‌ها لذت می‌برند، بی‌توجهی و خیانت، وابستگی و ... می‌تواند بسیار به آنها آسیب برساند.

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

نگاه سیاه و سفید هرا به ازدواج چه خطری دارد؟ یک زن هراتایپ چگونه همسری می‌کند؟ (نگاهی به زندگی جنسی هرا) چه اشتباهاتی زناشویی هرا را تهدید می‌کند و طلاق صحیح برای او چیست؟ یک مادر افراطی، چه خطراتی را برای فرزندش ایجاد می‌کند؟ چهار مرحله حضور پرسفون در زندگی ما، چرا پرسفون‌تایپ‌ها نوجوان ابدی می‌شوند؟ کودکی و نوجوانی پرسفون، کدام شغل مناسب پرسفون‌هاست؟ چرا باید مراقبت بازی قربانی شدن پرسفون‌ها باشیم؟ آیا پرسفون، مردخراب‌کن است؟برچسب هاارسال دیدگاه

جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنید

دیدگاه ها
محصولات مرتبط